Aarhus University Seal / Aarhus Universitets segl

Medarbejdere og PhD-studerende

Denne side er under udvikling

Navn Jobtitel E-mail Telefon Bygning
Ammar, Esraa Gæste phd-studerende esraaammar@bios.au.dk 1535, 216
Assmann, Jakob Johann Postdoc j.assmann@bios.au.dk 1535, 216
Aude, Erik
Baines, Oliver Gæste Ph.d.-studerende oliver.baines@bios.au.dk
Balslev, Henrik Professor henrik.balslev@bios.au.dk +4587156568 1540, 336
Barbee, Matthew Marron GIS- & Remote Sensing data scientist mbarbee@bios.au.dk 1540
Barfod, Anders Sanchez Lektor anders.barfod@bios.au.dk +4587156572 1540, 331
Bech, Mette Nielsen Specialestuderende mnbech@bios.au.dk 1535, 217
Berti, Emilio Ph.d.-studerende emilio.berti@bios.au.dk +4587154329 1540, 316
Overgaard, Anne Blach Center Manager anne.overgaard@bios.au.dk +4593508913 1540, 334
Buitenwerf, Robert Adjunkt buitenwerf@bios.au.dk +4587154346 1535, 218
Bunma, Saowalak Ph.d.-studerende saowalak_joy@bios.au.dk +4587156136 1540, 328
Bunsongthae, Akharasit Ph.d.-studerende akarasit@bios.au.dk +4587154346 1540, 315
Criado, Mariana GARCÍA Gæste PHD mgc@bios.au.dk
Davoli, Marco Ph.d.-studerende marco.davoli@bios.au.dk
De Paula Souza Zuquim, Gabriela Postdoc gabizuquim@bios.au.dk
Eiserhardt, Wolf Lektor wolf.eiserhardt@bios.au.dk +4527782857 1535, 225
Jensen, Kristine Engemann Adjunkt engemann@bios.au.dk 1540, 320
Eriksen, Stine Juul Formidlingsmedarbejder stine-juul@sm.au.dk +4522468484 3115
Escobar Vasquez, Sebastian Pablo Ph.d.-studerende sescobar@bios.au.dk
Fehr, Vincent Ph.d.-studerende vincent.fehr@bios.au.dk +4587154328 1540, 325
Figueiredo, Fernando Gæste Ph.d.-studerende nandofig@bios.au.dk
Galetti, Mauro mgaletti@bios.au.dk
Gordon, Christopher Edward Postdoc gordonc@bios.au.dk 1535, 222
Guld, Line Kirstine Specialestuderende lineguld@bios.au.dk 1535, 227
Guo, Wenyong Postdoc wenyong.guo@bios.au.dk
Hansen, Lars Emil Svejgaard F Ph.d.-studerende feldager@bios.au.dk
Hansen, Oskar Liset Pryds Ph.d.-studerende oli@bios.au.dk +4561661848
Jarvie, Scott William Postdoc sjarvie@bios.au.dk +4587154346 1540, 315
Jensen, Asger Buur Studerende au545003@bios.au.dk
Jensen, Ditte Arp Ph.d.-studerende dittearp@bios.au.dk
Jepsen, Sune Leick Studerende au508546@bios.au.dk 1535
Kolyaie, Samira Ph.d.-studerende samira.kolyaie@bios.au.dk +4587154346 1540, 315
Kristensen, Jeppe Ågård Gæsteforsker jeppe.a.kristensen@bios.au.dk 1540, 217
Kristensen, Oscar Wrisberg Ph.d.-studerende oscar.wrisberg@bios.au.dk
Kusch, Erik Ph.d.-studerende erik.kusch@bios.au.dk 1540, 318
Li, Wang Postdoc wangli@bios.au.dk 1535, 220
Lægaard, Simon Professor emeritus simon.laegaard@au.dk
Ma, Tianxiao Gæste ph.d.-studerende matianxiao@bios.au.dk +4587156136 1540, 328
Maagaard, Astrid Ledet Specialestuderende astrid.maagaard@bios.au.dk
Madsen, Bjarke Ph.d.-studerende bjarke.madsen@bios.au.dk +4587156128 1540, 329
Madsen, Jeppe Therkildsen Studerende jtm@bios.au.dk
Martos Contreras, María del Carmen Studerende mcmartos@bios.au.dk
Mata, Julia Carolina Ph.d.-studerende julia.mata@bios.au.dk +4587154328 1540, 325
Mimet, Anne anne.mimet@bios.au.dk
Monsarrat, Sophie Marie Postdoc smonsarrat@bios.au.dk
Munk, Emil Muff Studerende au543059@bios.au.dk 1535
Munk, Michael Ph.d.-studerende munk@bios.au.dk +4587154329 1540, 316
Nielsen, Rie Kær Ellund Studerende rken@bios.au.dk 1535, 217
Nielsen, Steffen Larni Specialestuderende steffen.larni.nielsen@bios.au.dk 1535, 226