Aarhus University Seal / Aarhus Universitets segl

Medarbejdere og ph.d.-studerende

Emeriti og adjungerede

Navn Jobtitel E-mail Telefon Mobil Bygning
Baatrup, Erik Lektor emeritus baatrup@bio.au.dk +4528992005 1130, 130
Johnson, Mark Peter Lektor, AIAS-COFUND Fellow markjohnson@bios.au.dk
Nielsen, Mogens Gissel Lektor emeritus au20540@bio.au.dk
Weber, Roy E. Professor emeritus roy.weber@bio.au.dk +4587155997 +4528154833 1131, 128

Teknisk-administrativt personale

Navn Jobtitel E-mail Telefon Mobil Bygning
Bech, Michael Projekt Manager michael.bech@bio.au.dk 1131, 220
Beedholm, Kristian Akademisk medarbejder kristian.beedholm@bio.au.dk +4525383685 1131, 126
Buchanan, Rasmus David Akademisk medarbejder rabu@bio.au.dk +4551379090 +4551379090 1130, 107
Doyabila, Bel-Ange Merveil Kibiti Industriteknikerlærling belx002@bio.au.dk
Henriksen, Per Guldhammer Ingeniørassistent per.henriksen@bio.au.dk +4528992001 +4528992001 1130, 106
Jensen, Heidi Meldgaard Dyrepasser biohmj@bio.au.dk +4528992054 +4528992054 1130, 107
Jensen, John Svane Ingeniørassistent biojohn@bio.au.dk +4528992097 +4528992097 1131, 117
Nahnsen, Stefan Forskningstekniker stefan.nahnsen@bio.au.dk +4593522430 1131
Nielsen, Ricki Haubro Akademisk medarbejder rhn@bio.au.dk
Petersen, Elin Ellebæk Laboratorietekniker elinep@bio.au.dk +4587155996 +4521744725 1131, 132
Poulsen, Louise K. Institutsekretær lkp@bio.au.dk +4593521674 1540, 015
Voetmann, Jesper Bülow Finmekaniker jesper.voetmann@bio.au.dk +4540763895 1131, 117

Ph.d.-studerende