Aarhus Universitets segl

Medarbejdere og ph.d.-studerende

Videnskabeligt personale

Navn Jobtitel E-mail Telefon Mobil Bygning
Abraham, Andrew Postdoc andrew.abraham@bio.au.dk 1540, 232
Aiyer, Kartik Postdoc kartikaiyer@bio.au.dk 1540, 122
Andersen, Mads Kuhlmann Postdoc mads.andersen@bio.au.dk 1131
Andersen, Mikael Skou Professor msa@envs.au.dk +4587158606 5128, 3008
Arias, Carlos Alberto Seniorforsker carlos.arias@bio.au.dk +4528693836 1135, 327
Arthur, Emmanuel Seniorforsker emmanuel.arthur@agro.au.dk
Atkinson, Joe Postdoc atkinson@bio.au.dk 1540, 315
Avci, Burak Postdoc bavci@bio.au.dk 1540
Axelsen, Jørgen Aagaard Seniorforsker jaa@ecos.au.dk +4587158806 1120, 316
Baattrup-Pedersen, Annette Seniorforsker abp@bio.au.dk 1135
Baier, Anne Leonie Postdoc leonie.baier@bio.au.dk
Barfod, Anders Sanchez Lektor anders.barfod@bio.au.dk +4587156572 +4593522132 1540, 331
Bayley, Mark Lektor mark.bayley@bio.au.dk +4528992153 1131, 232
Bergman, Juraj Adjunkt jurajbergman@birc.au.dk 1540, 316
Bilde, Trine Professor, Centerleder trine.bilde@bio.au.dk +4560202702 1540, 221
Bjerg, Jesper Jensen Postdoc jjbjerg@bio.au.dk 1540
Bonné, Robin Postdoc robin.bonne@bio.au.dk 1540
Brix, Hans Institutleder, Professor hans.brix@bio.au.dk +4528992031 1135, 236
Buitenwerf, Robert Adjunkt buitenwerf@bio.au.dk 1540, 233
Bundgård, Amanda Marie Adjunkt ammagabu@bio.au.dk
Bushi, Seven Nazipi Postdoc seven90@bio.au.dk 1540
Craig, Sean Birk Bek Videnskabelig assistent seanbirkbc@bio.au.dk
Dalgaard, Tommy Sektionsleder Professor tommy.dalgaard@agro.au.dk +4587157746 +4520706132 8822
Damsgaard, Christian Adjunkt cd@bio.au.dk
Davison, Charles Postdoc c.davison@bio.au.dk 1540, 327
De Lima Ferreira, Paola Postdoc paolaferreira@bio.au.dk 1137, 215
Dong, MD Professor dong@inano.au.dk +4587156729 1590, 244
Eiserhardt, Wolf Lektor wolf.eiserhardt@bio.au.dk +4527782857 1137, 224
Jensen, Kristine Engemann Gæsteforsker engemann@bio.au.dk 1540, 328
Fago, Angela Professor angela.fago@bio.au.dk +4587155992 +4523838487 1131, 230
Fernandez, Perrine Marguerite Postdoc perrine.fernandez@bio.au.dk
Findlay, Charlotte Rose Postdoc charlotte.findlay@bio.au.dk
Finster, Kai Professor kai.finster@bio.au.dk +4551240515 1540, 129
Funch, Peter Lektor funch@bio.au.dk +4587156526 +4523382482 1540, 215
Gélin, Uriel Postdoc ugelin@bio.au.dk 1540, 232
Graversgaard, Morten Tenure Track adjunkt morten.graversgaard@agro.au.dk
Greve, Mogens Humlekrog Sektionsleder Professor greve@agro.au.dk +4520726734
Grønkjær, Peter Professor peter.groenkjaer@bio.au.dk +4523382177 1134, 228
Hansen, Laura Skrubbeltrang Ph.d.-studerende lsh@qgg.au.dk
Hansen, Michael Møller Professor mmh@bio.au.dk +4540247191 1540, 219
Jensen, Josephine Søborg Videnskabelig assistent josj@bio.au.dk
Jensen, Lasse Z. Ph.d.-studerende lassejensen@bio.au.dk
Jespersen, Anders Postdoc aj@bio.au.dk
Jørgensen, Tove Hedegaard Lektor tove.jorgensen@bio.au.dk +4593508003 1540, 218
Jørgensen, Bo Barker Professor bo.barker@bio.au.dk +4520102123 +4520102123 1540, 027
Kalinichev, Andrei Postdoc akalinichev@bio.au.dk 1540, 028
Kerr, Matthew Roy Postdoc matthew.kerr@bio.au.dk 1540, 318
Kjeldsen, Kasper Urup Lektor kasperuk@bio.au.dk +4526847120 1540, 023
Klausen, Lasse Hyldgaard Postdoc lassehyldgaard@inano.au.dk 1590, 251
Koren, Klaus Lektor klaus.koren@bio.au.dk +4531500741 1540, 031
Kristensen, Jeppe Aagaard Adjunkt jeppe.a.kristensen@bio.au.dk 1540, 320
Larsen, Kasper Green Professor larsen@cs.au.dk
Larsen, Mette Bundgaard Videnskabelig assistent metl@bio.au.dk 1135, 219
Lauridsen, Anne Aagaard Postdoc anneaagaard@bio.au.dk +4528907804 1540
Le Roux, Elizabeth Adjunkt eleroux@bio.au.dk 1540, 234
Linhartová, Markéta Postdoc linhart.marketa@bio.au.dk
Liu, Yuan-zhen Postdoc yzliu@bio.au.dk
Lund-Hansen, Lars Chresten Lektor lund-hansen@bio.au.dk 1135, 321
Lynge, Fiji Kjær Videnskabelig assistent fiji.kjaer@bio.au.dk 1540
Ma, Fangfang Gæsteforsker fangfang@bio.au.dk 1540, 236
Ma, Jilong Postdoc aujilongm@bio.au.dk
Madsen, Peter Teglberg Professor peter.madsen@bio.au.dk +4551778771 1131, 228
Magneville, Camille Postdoc camille.magneville@bio.au.dk 1540, 318
Marjakangas, Emma-Liina Postdoc emma.marjakangas@bio.au.dk 1540, 318
Marshall, Ian Lektor ianpgm@bio.au.dk +4591943927 1540, 033
Marzocchi, Ugo Adjunkt ugomar@bio.au.dk +4521398372 1540, 031
Merl, Theresa Postdoc theresamerl@bio.au.dk +4522173748 1540, 130
Meyer, Rikke Louise Professor rikke.meyer@inano.au.dk 1592, 218
Miettinen, Antti Postdoc antti.miettinen@bio.au.dk
Møller, Anders Bjørn Akademisk medarbejder anbm@agro.au.dk
Moracho Martinez, Eva Postdoc emoracho@bio.au.dk 1540, 229
Mouritsen, Kim Nørgaard Lektor kim.mouritsen@bio.au.dk +4560202726 1134, 232
Mukherjee, Rishmita Postdoc rishmitamukherjee@bio.au.dk 1540
Mungi, Ninad Avinash Postdoc ninad@bio.au.dk 1540, 327
Musat, Florin Lektor florin.musat@bio.au.dk 1540, 127
Musat, Niculina Lektor niculina.musat@bio.au.dk
Neuheimer, Anna Beatrice Lektor abneuheimer@bio.au.dk 1134, 227
Ni, Ming Postdoc ming.ni@bio.au.dk 1540, 319
Nielsen, Lars Peter Professor, centerleder lpn@bio.au.dk +4560202654 1540, 026
Nielsen, Trine Kellberg Lektor trinekellberg@bio.au.dk 1540, 317
Normand, Signe Professor, Centerleder signe.normand@bio.au.dk +4593522877 1540, 330
Olesen, Birgit Lektor birgit.olesen@bio.au.dk +4523382117 1130, 234
Ordonez Gloria, Alejandro Lektor alejandro.ordonez@bio.au.dk +4587154347 1540, 326
Overgaard, Johannes Professor johannes.overgaard@bio.au.dk +4527142634 1131, 222
Pang, Sean E. H. Postdoc sean.pang@bio.au.dk 1540, 322
Pasgaard, Maya Adjunkt mapa@bio.au.dk 1540, 328
Pearce, Elena Annis Postdoc elena.pearce@bio.au.dk 1540, 315
Pedersen, Michael Bjerre Ph.d.-studerende michael.pedersen@bio.au.dk
Pedersen, Pil Birkefeldt Møller Adjunkt pil.pedersen@bio.au.dk 1540, 320
Poulsen, Jan Struckmann Postdoc jsp@bio.au.dk 1540
Power, Candice Casandra Postdoc candicecpower@bio.au.dk 1540, 230
Prendin, Angela Luisa Forsker angelaluisa.prendin@bio.au.dk
Riede, Felix Professor f.riede@cas.au.dk +4560187382
Riis, Tenna Professor tenna.riis@bio.au.dk +4560202641 1135, 217
Rindom, Emil Postdoc rindom@bio.au.dk
Røy, Hans Lektor hans.roy@bio.au.dk +4523115884 1540, 025
Ruiz Castillo, Eugenio Postdoc eruizcas@bio.au.dk 1135
Rummel, Pauline Sophie Postdoc pauline.rummel@bio.au.dk 1540
Ruokolainen, Kalle Studielektor kalle.ruokolainen@bio.au.dk 1137, 226
Rysgaard, Søren Professor rysgaard@bio.au.dk +4524643206
Santl-Temkiv, Tina Lektor temkiv@bio.au.dk
Schou, Mads Fristrup Adjunkt mfs@bio.au.dk +4551349299 1540, 222
Schramm, Andreas Professor, vicecenterleder andreas.schramm@bio.au.dk +4560202659 1540, 121
Selak, Lorena Postdoc lselak@bio.au.dk 1540
Sigsgaard, Eva Egelyng Adjunkt eva.sigsgaard@bio.au.dk 1540, 222
Skovsholt, Louis Johansen Postdoc ljs@bio.au.dk
Soffiantini, Giulia Videnskabelig assistent giuliasoff@bio.au.dk
Sørensen, Jesper Givskov Professor jesper.soerensen@bio.au.dk +4530183160 1540, 226
Sorrell, Brian Keith Lektor brian.sorrell@bio.au.dk +4593508779 1135, 215
Steininger, Fabian Postdoc f.steininger@bio.au.dk 1540
Stidsholt, Laura Adjunkt laura.stidsholt@bio.au.dk
Sudo, Marta Lidia Postdoc marta.sudo@bio.au.dk 1540
Svenning, Jens-Christian Professor, Centerleder svenning@bio.au.dk +4528992304 1540, 332
Sykut, Maciej Tomasz Postdoc msykut@cas.au.dk
Thomsen, Philip Francis Lektor pfthomsen@bio.au.dk +4527142046 1540
Tønnesen, Pernille Thusbøll Postdoc pernille-t@bio.au.dk 1130, 110
Tuomisto, Hanna Professor hanna.tuomisto@bio.au.dk 1137, 222
Veerubhotla, Ramya Postdoc ramya@bio.au.dk 1540
Verdugo Avello, María Josefa Postdoc josefa.verdugo@au.dk
Wang, Bo Ph.d.-studerende bowang@bio.au.dk
Wang, Tobias Professor tobias.wang@bio.au.dk +4551377737 +4551377737 1131, 223
Wouters, Koen Postdoc koen.wouters@bio.au.dk 1590, 251
Wu, Wanben Postdoc wanben.wu@bio.au.dk 1540, 322
Zarean Mousaabadi, Kimia Postdoc kzarean@bio.au.dk

Emeriti og adjungerede

Navn Jobtitel E-mail Telefon Mobil Bygning
Baker, William John Adjungeret professor w.baker@kew.org
Balslev, Henrik Professor emeritus henrik.balslev@bio.au.dk +4523382108 1137, 214
Bejder, Lars Adjungeret professor
Bundgaard, Jørgen Professor emeritus biojb@bio.au.dk +4542641157 1540, 219
Cedhagen, Tomas Lektor emeritus cedhagen@bio.au.dk
Christensen, Jens Tang Emeritus tang@bio.au.dk
Ingvorsen, Kjeld Lektor emeritus kjeld.ingvorsen@bio.au.dk 1540, 127
Jensen, Kurt Thomas Lektor emeritus kthomas@bio.au.dk +4525598157
Jensen, Peter Bonde Adjungeret lektor pbj@bio.au.dk
Johnson, Mark Peter Adjungeret professor markjohnson@bio.au.dk
Loeschcke, Volker Professor emeritus volker@bio.au.dk +4528992368
Lund-Hansen, Lars Chresten Lektor lund-hansen@bio.au.dk 1135, 321
Malte, Hans Lektor emeritus hans.malte@bio.au.dk 1131
Nørnberg, Per Lektor emeritus geopn@bio.au.dk +4523382104 1540, 136
Olesen, Jens Mogens Professor emeritus jens.olesen@bio.au.dk +4530126090 1540
Øllgaard, Benjamin Lektor emeritus benjamin.oellgaard@bio.au.dk 1137
Quesada, Carlos M Duarte Adjungeret professor carlos.duarte@bio.au.dk
Revsbech, Niels Peter Professor emeritus revsbech@bio.au.dk +4523382187 1540
Simonsen, Thomas Johannes Adjungeret lektor
Toft, Søren Lektor emeritus soeren.toft@bio.au.dk 1540, 213
Wang, Feiyue Adjungeret professor
Weber, Roy E. Professor emeritus roy.weber@bio.au.dk +4587155997 +4528154833 1131, 128

Teknisk-administrativt personale

Navn Jobtitel E-mail Telefon Mobil Bygning
Baines, Oliver Albert AC-TAP oliver.baines@bio.au.dk 1540, 324
Bamdali, Lykke Beinta Bjærge Laborant lykke.poulsen@bio.au.dk +4524624792 1540, 117
Bechsgaard, Jesper Smærup Akademisk medarbejder jesper.bechsgaard@bio.au.dk +4561684334 +4561684334 1540, 216
Beedholm, Kristian Akademisk medarbejder kristian.beedholm@bio.au.dk +4525383685 1131, 126
Overgaard, Anne Blach Center manager og forskningskoordinator anne.overgaard@bio.au.dk +4593508913 1540, 336
Bregnhøj, Mikkel Akademisk medarbejder mibr@chem.au.dk 1540
Brix, Hans Institutleder, Professor hans.brix@bio.au.dk +4528992031 1135, 236
Buchanan, Rasmus David Akademisk medarbejder rabu@bio.au.dk +4551379090 +4551379090 1130, 107
Christensen, Julie Frydenlund Institutsekretær jfc@bio.au.dk +4593521834 1135, 229
Corcoran, Derek Data scientist derek.corcoran@bio.au.dk 1540, 333
Dahl, Janus Thulesen AC-medarbejder au615103@bio.au.dk 1535, 115
Damgaard, Lars Riis Akademisk medarbejder lrd@bio.au.dk +4526353609 1540, 029
Djernæs, Marie Akademisk medarbejder m.djernaes@bio.au.dk
Ellebæk, Anne AC-personale m.fl. anelle@bio.au.dk 1540
Frandsen, Egon Randa Logistikkoordinator erf@bio.au.dk +4541915661
Goldberg, Irina Akademisk medarbejder irina.goldberg@bio.au.dk 1540, 333
Greve, Mette Balslev Akademisk medarbejder metteb.greve@agro.au.dk +4523209924 8814, 2009
Håkansson, Malin Camilla Laborant camilla.haakansson@bio.au.dk +4560202666 1135, 221
Hansen, Emilia Djomina Fuldmægtig emilia@bio.au.dk +4560202629 1135
Hansen, Marie Rosenstand Laborant marie.r.hansen@bio.au.dk 1550, 017
Hansen, Per Opsynsmand peha@bio.au.dk
Have, Louise Kruse Institutsekretær lkha@bio.au.dk +4527782865 +4527782865 1135
Henriksen, Per Guldhammer Ingeniørassistent per.henriksen@bio.au.dk +4528992001 +4528992001 1130, 106
Hindberg, Claus Akademisk medarbejder claus.hindberg@bio.au.dk 1540, 324
Højmark, Annemarie Laboratorieassistent annemarie.hojmark@bio.au.dk +4521754481 1540, 013
Jensen, Heidi Meldgaard Dyrepasser biohmj@bio.au.dk +4528992054 +4528992054 1130, 107
Jensen, John Svane Ingeniørassistent biojohn@bio.au.dk +4528992097 +4528992097 1131, 117
Jespersen, Emil Arboe Akademisk medarbejder emil@bio.au.dk +4522888092
Johansen, Helena Damgaard Projektmedarbejder hdj@bio.au.dk +4523964966 1137, 216
Kryger, Sara Marie Studiekoordinator, cand.scient. i biologi sakr@bio.au.dk +4560202662 1135, 227
la Cour, Inge Buss Laborant inge.lacour@bio.au.dk +4587156118 +4529623410 1134, 224
Ladegaard, Michael Akademisk medarbejder michael.ladegaard@bio.au.dk 1130, 108
Landkildehus, Frank Skibsassistent fla@bio.au.dk +4523227114
Larsen, Bente Centermanager blarsen@bio.au.dk +4520969767 +4520969767 1540, 336
Lund, Marie Braad Laboratorieleder mblu@bio.au.dk +4591995883 1540, 124
Lund, Mattis Thierion It-medarbejder au723268@bio.au.dk 1540, 324
Madsen, Bjarke Koordinator bjarke.madsen@bio.au.dk +4542798446 1540, 336
Magård, Else Center Manager, cand.scient. i biologi, Specialkonsulent ema@bio.au.dk +4523382361 1540, 024
Mehlsen, Anne Kirstine Akademisk medarbejder anne.mehlsen@bio.au.dk +4528992540 1135, 231
Mikkelsen, Peter Schmidt Administrativ medarbejder pemi@bio.au.dk +4593508392 1134, 224
Nahnsen, Stefan Elektronik Ingeniør stefan.nahnsen@bio.au.dk +4587159729 +4593522430 1131
Nielsen, Anne Sofie Research Group Coordinator - Fundraising asn@agro.au.dk +4593508808 8822
Nielsen, Maria Blach Forskningsrådgiver mbn@bio.au.dk +4551371192 +4551371192 1135, 229
Nielsen, Ricki Haubro Akademisk medarbejder rhn@bio.au.dk
Nielsen, Susanne Laborant susanne.nielsen@bio.au.dk +4529888993 1540, 117
Nikolajsen, Mette L. G. Laborant mn@bio.au.dk +4593522547 +4593522547 1540
Odgaard, Mette Vestergaard Akademisk medarbejder mette.vestergaardodgaard@agro.au.dk +4593522515 8822
Olsen, Simon Erbs Dyrepasser siol@bio.au.dk
Ottosen, Lone Jytte Lund Laboratorieoverassistent lone.ottosen@bio.au.dk +4560202669 1135, 225
Palomeque Sánchez, María AC-bachelor maria.palomeque@bio.au.dk +4571690884 1540, 030
Pedersen, Dennis Akademisk medarbejder dp@bio.au.dk +4524212982 1540, 231
Pedersen, Lars Borregaard Laboratorietekniker lbp@bio.au.dk +4530702331 1540, 117
Pedersen, Rasmus Østergaard Data scientist rasmus.pedersen@bio.au.dk 1540, 316
Petersen, Elin Ellebæk Laboratorietekniker elinep@bio.au.dk +4587155996 +4521744725 1131, 132
Petersen, Susanne Vase Laboratorietekniker susanne.vase@bio.au.dk +4520663632 1134, 222
Poulsen, Britta Laboratoriefunktionær britta.poulsen@bio.au.dk +4560202650 1540, 117
Poulsen, Ebbe Maskiningeniør ebbe_poulsen@bio.au.dk
Poulsen, Louise K. Institutsekretær lkp@bio.au.dk +4593521674 1135, 227
Rasmussen, Gunnar Laborant gunnar.rasmussen@bio.au.dk 1540
Rønning, Sissel Sekretariatsmedarbejder sisron@bio.au.dk +4527782849 1135, 228
Sancho, Marta Gomez It-medarbejder martags@bio.au.dk 1540, 324
Settepani, Virginia Centerkoordinator virginia.settepani@bio.au.dk +4561666418 1540, 228
Siem, Anne-Mette Sekretariatsleder amsiem@bio.au.dk +4520374245 1135, 238
Søgaard, Trine Bech Laborant trine.bs@bio.au.dk +4528992004
Stamatis, Dimitri Simon Laborant dist@bio.au.dk 1540
Tagesen, Birgitte Kretzschmar Laboratorietekniker birgitte.tagesen@bio.au.dk +4560202682 1135, 225
Treier, Urs Lab manager urs.treier@bio.au.dk +4523348009 1540, 329
Væra, Donjeta Runjeva AC-TAP donj@bio.au.dk 1540, 333
Vang, Torben Skipper torben.vang@bio.au.dk +4527782830 1130, 230
Vestergård, Marie Laborant mv@bio.au.dk 1540
Voetmann, Jesper Bülow Finmekaniker jesper.voetmann@bio.au.dk +4540763895 1131, 117

Ph.d.- studerende

Navn Jobtitel E-mail Telefon Mobil Bygning
Aaskov, Magnus Lerche Ph.d.-studerende magnus.aaskov@bio.au.dk
Bakkeren, Ciska Ph.d.-studerende ciskabakkeren@bio.au.dk
Benniche, Khedidja Ph.d.-studerende khedidja.benniche@bio.au.dk 1540, 236
Berger, Kathy Ph.d.-studerende kathy.berger@bio.au.dk 1540, 236
Bergin, Marianne Damholdt Ph.d.-studerende mardb@bio.au.dk +4522266835 1540, 321
Bering, Line Overgaard Ph.d.-studerende libe@bio.au.dk
Borbor, Sena Ph.d.-studerende borbor@bio.au.dk
Byrge, Clara Garfiel Ph.d.-studerende claragarfiel@bio.au.dk
Christensen, Jonathan Ph.d.-studerende joch@bio.au.dk
Czyzewski, Szymon Ph.d.-studerende szymon.czyzewski@bio.au.dk 1540, 321
Dideriksen, Andreas Kjær Ph.d.-studerende akd@bio.au.dk
Digre, Sander Vollmerhaus Ph.d.-studerende sadi@bio.au.dk
Frederiksen, Laura Kragh Ph.d.-studerende laura.frederiksen@bio.au.dk 1137, 223
Funder Castenschiold, Christian Ditlev Ph.d.-studerende christian.ditlev@bio.au.dk
Gabhrani, Purnima Ph.d.-studerende purnima.gabhrani@bio.au.dk
Gligorescu, Anton Ph.d.-studerende angl@bio.au.dk
Guagnoni, Igor Noll Ph.d.-studerende igornoll@bio.au.dk
Hansen, Michael Ph.d.-studerende mwha@bio.au.dk
Hejlesen, Rasmus Ph.d.-studerende rh@bio.au.dk 1130, 118
Ho, Tammy Ai Tian Ph.d.-studerende tho@bio.au.dk 1540
Holmboe, Cecilie Marie Hartvig Ph.d.-studerende cecilie.holmboe@bio.au.dk
Huber, Lea Lorene Ph.d.-studerende leahuber@bio.au.dk
Ibsen, Nathalie Puggaard Elkær A Ph.d.-studerende napeaib@bio.au.dk
Jensen, Asger Buur Ph.d.-studerende asgerbuur@bio.au.dk
Jensen, Lasse Z. Ph.d.-studerende lassejensen@bio.au.dk
Kristensen, Anne-Kirstine Dybdahl Ph.d.-studerende annekirstine.dybdahl@bio.au.dk
Last, Katja Bundgaard Lønnet ph.d-stipendiat kbl@bio.au.dk
Lemoine, Rhys Taylor Ph.d.-studerende rhys.lemoine@bio.au.dk
Lohrum, Nele Ph.d.-studerende nele.lohrum@agro.au.dk
Maré, Celesté Ph.d.-studerende celeste.mare@bio.au.dk 1540, 322
Mielec, Michael Straarup Ph.d.-studerende michaelstraarup@agro.au.dk +4528602934
Mogensen, Niels Ph.d.-studerende niels.mogensen@bio.au.dk
Nicolaisen, Hanne Dalsgaard Ph.d.-studerende hanne.nicolaisen@bio.au.dk 1540, 236
Olivier, Bernard Ph.d.-studerende bernard.olivier@bio.au.dk 1540, 321
Ouyang, Yi Ph.d.-studerende au716078@bce.au.dk 1590, 249
Palasai, Amphornphan Ph.d.-studerende kung@bio.au.dk
Pedersen, Jeppe Bayer Ph.d.-studerende jeppe.bayer@bio.au.dk
Pedersen, Michael Bjerre Ph.d.-studerende michael.pedersen@bio.au.dk
Plum-Jensen, Lea Emilie Ph.d.-studerende leapj@bio.au.dk
Rasmussen, Martin Reinhard Ph.d.-studerende martinreinhard@bio.au.dk
Schmidt, Jennie Spicker Ph.d.-studerende jss@bio.au.dk
Storgaard Danielsen, Anne-Cathrine Ph.d.-studerende acsd@agro.au.dk
Tanderup, Silas Ph.d.-studerende au615595@bio.au.dk 1540, 321
Tengstedt, Aja Noersgaard Buur Ph.d.-studerende anbt@bio.au.dk
Thomassen, Emil Ellegaard Ph.d.-studerende eet@bio.au.dk
Thornley, Reece Ph.d.-studerende r.thornley@bio.au.dk
Trepel, Jonas Ph.d.-studerende jonas.trepel@bio.au.dk 1540, 315
Tseng-West, Miya Ph.d.-studerende miyatw@bio.au.dk
Wieber, Corina Ph.d.-studerende corina.wieber@bio.au.dk
Wrisberg, Oscar Balslev Ph.d.-studerende oscar.wrisberg@bio.au.dk 1137, 223
Yang, Dan Ph.d.-studerende yangdan@bio.au.dk
Yin, Jun Gæste Ph.d.-studerende jun@bio.au.dk
Zhang, Yuge Ph.d.-studerende yuge@inano.au.dk 1590, 249